2SB507 TO-220

Uus

€0.31

/ €0.33

On laos

Ostjad teade:

1 Meie firma saab osta muu Elektroonilise lisaseadme ja IC osad teie jaoks. Sa peaks meile selgelt toote kohta palgaastet, sufiks,kapseldumine ja nii edasi.

2 Meie firma on ettevõte, administratsioon. Meil on palju hindeid, et me ei saa üles laadida neid kõiki.Palju kvaliteedi osta tunduvalt odavam. Võtke minuga ühendust, kui te ei ole nõus meie hind.

3 Vältida kahju, või kui kahju edastamine. Palun seriouly kontrollige osi, kui sa neid vastu võtta. Ärge logige sisse, kui seal on midagi valesti. Ja võtke minuga ühendust korraga. Olgem probleemi lahendada koos.

Meie firma on ettevõte, administratsioon. Meil on palju hindeid, et me ei saa üles laadida neid kõiki.Palju kvaliteedi osta tunduvalt odavam. Võtke minuga ühendust, kui te ei ole nõus meie hind.

Vältida kahju, või kui kahju edastamine. Palun seriouly kontrollige osi, kui sa neid vastu võtta. Ärge logige sisse, kui seal on midagi valesti. Ja võtke minuga ühendust korraga. Olgem probleemi lahendada koos.

Märksõnad: to-220, Odavad to-220, 2SB507 220

Üksuse Tüüp töö
Pakendi Kaal 1.0kg (2.20lb.)
Pakendi Suurus 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Kaitsta Funktsioon Releed
Kontakti Koormus Releed
Brändi Nimi ICAliexpressIC
Pinge Relays
Mudeli Number Releed
Toite Allikas DC
Teooria Releed
Kasutamine Releed

Kirjutage oma ülevaade

2SB507 TO-220

2SB507 TO-220

Ostjad teade: 1 Meie firma saab osta muu Elektroonilise lisaseadme ja IC osad teie jaoks. Sa peaks meile selgelt toote kohta palgaastet, sufiks,kapseldumine ja nii edasi. 2 Meie firma on ettevõte, administratsioon. Meil on palju hindeid, et me ei saa üles laadida neid kõiki.Palju kvaliteedi osta tunduvalt odavam. Võtke minuga ühendust, kui te ei ole nõus meie hind. 3 Vältida kahju, või kui kahju edastamine.

Seotud tooted