10m (33ft) OPT-0029-10 Ühilduv 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktiivne Optiline Kaabel

Uus

€140.73

On laos

F5 Networks (OPT-0029-10 Ühilduv 40G QSFP+ Breakout AOC (10-meetrine, OM3 MMF, QSFP+ 4 LC duplex) Toote Detailid F5 Networks Tõeline OPT-0029-10 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 LC duplex Max Data Rate 40Gbps Kaabli Tüüp Aktiivne Optilise Kaabli Kiu Tüüp OM3 Mitmemoodiline Fiber (MMF) Kaabli Pikkus 10m(32.81 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTS-Ühtlustatud Kood 8544700000 Protokollid 40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fibre Channel Kvaliteedi Sertifitseerimise Kvaliteet ja standardid on aluseks LODFIBER. Me oleme pühendunud sellele, et pakkuda klientidele tasumata, standarditele vastavate toodete ja teenuste kohta. LODFIBER on möödunud palju kvaliteedisüsteemi kontrollima, nagu CE, RoHS, FCC, asutatud rahvusvaheliselt standardiseeritud kvaliteedi tagamise süsteemi ning rangelt standardiseeritud juhtimise ja kontrolli käigus projekteerimise, arendamise, tootmise, paigaldamise ja teenindamise. Pange Tähele: Paigaldamine kolmanda isiku saatja ei tühine oma võrgu seadmetele garantii. Võrgu seadmete tootjad, kõik on juhised, väites, et garantii toetada nende tooteid ei mõjuta. Eluaegne Garantii, Kõik fiiberoptiliste toodete LODFIBER on täielikult õigustatud vastu defekte materjali ja töö eluaegset garantiid. See garantii ei kata kahjustusi, mis on põhjustatud õnnetustest, vale hooldus, ebaõige kasutamise, hooletuse, normaalne kulumine, või füüsiline jaotus värvide ja materjalide pikema aja ja kasutada. Pakend & Märgistamise See lihtne käsitseda ja hästi kaitstud saatja pakendis on märgistatud ja tähistatud vaikimisi LODFIBER standarditele. Kohandatud märgistuse või pakendi lahendused on saadaval taotluse alusel. OEM & Toll Partneriks erinevaid maailmatasemel OEM tootjad juba üle 8 aasta, LODFIBER on võimalik pakkuda kohandatud kõrge kvaliteedi ja kulu-efektiivsed lahendused kõigile vajadustele ja nõuetele, sealhulgas optiline disain, mehhaanika projekti, trükkplaatide (PCB) paigutus ja elektri projekteerimine, tarkvara ja püsivara disain, integreeritud assamblee, konkreetsed sildid, jne. Koos tõusmas müügi-ja soodne kliendi tagasiside, LODFIBER kasvanud kiiresti kogu maailmas ning on muutumas juhtiv optilise side tööstusega. Kui teil on huvi meie toodete, palun võtke meiega ühendust aadressil Saadetise LODFIBER saab laeva kaudu FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS või klient-korraldada vedaja. Esemed on sageli saadetakse samal päeval (mõned transceivers saab läbi ukse 20 minutit). Kui meil ei ole laos tahes meie globaalse laod, saadetis tuleb viibida 1-2 päeva. DHL võtab 2-4 tööpäeva jooksul tarnimiseks ja FedEx vajab ainult 1-3 tööpäeva jooksul. Hispaania, Itaalia, Brasiilia ja mõnede teiste riikide, kirjed võtab kauem aega, et jõuda tõttu tolli clearan

Märksõnad: qsfp, qsfp-kaabel, lc et lc, Odavad qsfp, Kvaliteetsete kaabel-qsfp, Hiina lc et lc Tarnijad

Üksuse Tüüp töö
Pakendi Kaal 0.5kg (1.10lb.)
Pakendi Suurus 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)
Mudeli Number OPT-0029-10
Brändi Nimi LODFIBER

Kirjutage oma ülevaade

10m (33ft) OPT-0029-10 Ühilduv 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktiivne Optiline Kaabel

10m (33ft) OPT-0029-10 Ühilduv 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktiivne Optiline Kaabel

F5 Networks (OPT-0029-10 Ühilduv 40G QSFP+ Breakout AOC (10-meetrine, OM3 MMF, QSFP+ 4 LC duplex) Toote Detailid F5 Networks Tõeline OPT-0029-10 Müüja Nimi LODFIBER Pistiku Tüüp QSFP+ 4 LC duplex Max Data Rate 40Gbps Kaabli Tüüp Aktiivne Optilise Kaabli Kiu Tüüp OM3 Mitmemoodiline Fiber (MMF) Kaabli Pikkus 10m(32.81 ft) Jope Materjal PVC(OFNR) Temperatuur 0 kuni 70°C (32 kuni 158°F) HTS-Ühtlustatud Kood 8544700000 Protokollid

Seotud tooted