SMT Silt Investor

Uus

€1 862.66

/ €2 069.62

On laos

Etikett Investor Keha Paberi Laius koos 50mm ja 85mm

Etikett Investor

Toote identifitseerimise, jälgitavuse ja protsessi flow control, inimesed on kaubamärgi PCB lauad silti, tavaliselt seda tehakse käsitsi, tööjõukulud on väga kõrged, ka paigutuse täpsus võib olla küsitav. Või saate osta masin valida ja paigutada need sildid automaatselt, kuid hind on väga kõrge ja see hõivata täiendavaid tehase põrandal ruumi.

Etikett Investor

Nüüd oleme välja töötanud automaatse silt investor, see on võimalik lahendada kõik need probleemid. See on täpselt sama nagu feeder teie olemasoleva valida ja köisikupaigalduspingid, see võib koorida ja kohal silt stock, oma paigutuse masinad saab valida ja paigutada need sildid see silt investor, see lähenemine on produktiivsemad ja kiiremini kui käsi paigutuse. Enam ei ole vaja käsitsi paika etikettide või muude liim tagatud meedia. Automatiseerida oma protsessi parandades samal ajal paigutuse täpsus, kiirus ja kvaliteet.

Etikett Investor

Oleme laius 50mm\\85mm see silt investor , ka meil on võimalik muuta kohandatud Liner Laius teie palve, meie etikett investor saab paigaldada paber, plast, alumiinium, vask ja muud materjali sildid, mitmekülgsus;Samas saab installida rohkem kui kaks siltide üks rida, tõhusam kui eelmine meetod.

Etikett Investor-Spec:

Laius: 50mm\\85mm või kohandatud üks

Etikett Spec:

Etiketi Suurus: minimaalne widith on 3mm, tavaliselt maksimaalne laius on 30mm, kui teil on vaja laiema üks, meil on võimalik teha teie palve.

Joone laius : 3 mm-85mm või kohandatud üks

Etikett kogus rida : no limit

Kohaldada masin:

Yamaha YS/YV,Juki,i-Pulse,Samsung SM/CP/QP, ja nii edasi

Pange palun tähele, kuna see silt investor tuleb toota vastavalt seotud SMT masin. Nii toodavad jooksul oleks umbes 15 tööpäeva jooksul. Kõik vajalik või vajalik, pls võtke meiega ühendust.

Gaiet Elektroonika

Märksõnad: investor, investor-ja ühiseurofondi, investor-smt, Odavad investor, Kõrge Kvaliteediga investor-ja ühiseurofondi, Hiina investor-smt Tarnijad

Pakendi Suurus 80cm x 38cm x 25cm (31.50in x 14.96in x 9.84in)
Pakendi Kaal 14.0kg (30.86lb.)
Üksuse Tüüp töö
Brändi Nimi Gaiet
DIY Tarvikud Elektriline
Mudeli Number Keha Paberi Laius

Kirjutage oma ülevaade

SMT Silt Investor

SMT Silt Investor

Etikett Investor Keha Paberi Laius koos 50mm ja 85mm Etikett Investor Toote identifitseerimise, jälgitavuse ja protsessi flow control, inimesed on kaubamärgi PCB lauad silti, tavaliselt seda tehakse käsitsi, tööjõukulud on väga kõrged, ka paigutuse täpsus võib olla küsitav. Või saate osta masin valida ja paigutada need sildid automaatselt, kuid hind on väga kõrge ja see hõivata täiendavaid tehase põrandal

Seotud tooted